همه دسته بندی ها
مطالعات موردی

صفحه اصلی> مطالعات موردی

کوپ کردن

زمان انتشار: 2023-01-07 نمایش ها: 71

Quip یک مسواک برقی با باتری است. هدف آن ترکیب کم هزینه، وزن سبک و سادگی یک برس دستی با ویژگی های راهنما و حس تازه یک برس الکتریکی است. پس از سال ها توسعه، Quip به یکی از بازیگران اصلی در صنعت تبدیل شده است.

فریاد زدن

چالش

به منظور ارتقای تصویر برند و پاسخگویی به نیازهای بسته بندی توسعه پایدار، Quip برنامه ریزی کرد تا بسته بندی خرده فروشی جدیدی را راه اندازی کند. امیدوار بود مواد بسته بندی سازگار با محیط زیست و فرآیندهای تولید بیشتری پیدا کند. مهمتر از آن، به منظور تکرار ماموریت QUIP در مراقبت بهتر از دهان، ساخته شده ساده، طراحی بسته بندی جدید باید ساده و شیک باشد.

راه حل

پس از آزمایش مواد مختلف، تیم QUIP در نهایت تصمیم گرفت از درام های کاغذی قابل بازیافت به عنوان مواد بسته بندی جدید استفاده کند. پرسنل تحقیق و توسعه ما کارهای زیادی برای تکمیل خلاقیت بسته بندی QUIP انجام داده اند. پس از مطالعه تاریخچه، مأموریت و گروه های مصرف کننده برند، لوله کاغذی گرد یا مربعی سنتی را کنار گذاشتیم، شکل منحصر به فرد باند را اتخاذ کردیم و به طور خاص قالبی برای ساخت لوله های کاغذی ایجاد کردیم.

نتیجه

بسته‌بندی خرده‌فروشی جدید موفقیت‌آمیز بوده است، زیرا با کاغذ با کیفیت بالا و منحنی‌هایی طراحی شده است که در کف دست مصرف‌کننده قرار می‌گیرد تا حسی عالی داشته باشد. این 90٪ کاغذ است و کل بسته بندی کاملاً قابل بازیافت است.