همه دسته بندی ها
مطالعات موردی

صفحه اصلی> مطالعات موردی

Xfinity

زمان انتشار: 2023-01-07 نمایش ها: 59

Xfinity یک شرکت مخابراتی آمریکایی در بازار تلویزیون کابلی مصرفی، اینترنت، تلفن و خدمات بی سیم است. این یکی از بزرگترین خدمات اینترنت کابلی و پر استفاده ترین ارائه دهندگان پهنای باند در ایالات متحده است

xfinity

چالش

Xfinity قصد داشت دستگاه های Wi-Fi خود را به پایدارترین روش بسته بندی کند. آنها جعبه های کارتنی معمولی را نمی خواستند، بنابراین لوله های کاغذی انتخاب خوبی شدند. با این حال، دستگاه ها به شکل استوانه ای نیستند، بنابراین استفاده از لوله های گرد سنتی نه تنها فضای اضافی را در داخل بسته بندی ایجاد می کند، بلکه تصویر پیشرفته دستگاه ها را منعکس نمی کند.

راه حل

سنبه مستطیلی جدیدی ساخته شد که از آن برای ساخت رول های کاغذی به شکل مستطیل استفاده می شد تا دستگاه را کاملاً در آن قرار دهد. سپس یک درب خمیری قالب‌گیری شده کاملاً تجزیه‌پذیر به عنوان یک پوشش عالی برای این لوله مستطیل سفارشی شد. سطح لوله نیز با جوهر روغن سویا چاپ شد.

نتیجه

Xfinity اکنون یک گزینه برتر برای ارائه دستگاه های خود در بسته بندی خنک و پایدار دارد. مصرف کنندگان آنها نیز وقتی فهمیدند مواد بسته بندی جدید می توانند کاملاً کمپوست شوند شوکه شده اند.

این به نوبه خود نفوذ برند Xfinity را افزایش داده، چسبندگی مشتریان قدیمی را افزایش داده و کاربران جدید بیشتری را جذب کرده است.